Bugun...

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. sicakgundem.net olarak Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası

 

www.sicakgundem.net sitesinin tüm hakları (Cyc Ajans) markasına aittir. İşbu Sıcak Gündem üyelik sistemi mevzu bahis gizlilik politikası ile tüm kullanıcılarına Sıcak Gündem sitesi bünyesindeki tüm çalışanları ve üyelik sistemini aleni olarak okuyucularına ve üyelerine bildirmektedir. 

 

Ana Prensipler ve Güvenlik

 

Sıcak Gündem, tüm uygulamalarında kullanıcıların gizliliğine değer vermekte olup, paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliği ile ilgili kullanıcıların kaygılarını saygıyla karşılamaktadır. Bu nedenle Gizlilik Politikası oluşturmuştur. Sıcak Gündem, tüm kullanıcılarına ve uygulamayı cihazlarına indiren okuyucularına, güvenlikle ilgili çalışmaları ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi taahhüt eder. Olası saldırılara karşı güvenlik açığı olmaması için azami dikkat göstermektedir. Bir yandan da okuyucularına müdahil dışında kalan alanlar ve olası saldırılar  karşısında proğramları edinmelerini de tavsiye etmektedir.

 

Yasal Neden Oluştuğunda;

 

Sıcak Güündem, Kullanıcı/Kullanıcılar'ın, uygulamada aşağıdaki gizlilik prensiplerine ve/veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi halinde veya yetkili mercilere bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Uygulamayı edinen okuyucular, diledikleri zaman Android cihazlarından uygulamayı kaldırma işlemi gerçekleştirebilirler. Kişisel bilgiler ön görülen hizmet dışında asla kullanılmayacaktır. Sıcak Gündem, kullanıcılarına ve okuyucularına kolay edinme ve talep zamanı edinimden kaldırılması hususunda gerekli kolaylıkları sağlamakla yükümlüdür.

 

İşlemler

 

Sıcak Gündem Google Play Uygulaması ve Android servislerinde haber sunumu, yayınlar göndermek, bülten göndermek, bildirimlerde bulunmak, gerektiğinde müşteri dostu reklam yayını yapılması müşteri memnuniyeti sunmak, amaç ve sonuç odaklı yayın yapmak, kullanıcıların kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler ve veri tabanı oluşturmak hizmetlerini kapsamaktadır.

Bunun dışından Sıcak Gündem yürürlükteki mevzuat gereğince yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde kullanıcıların kendisinde bulunan kişisel bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için Sıcak Gündem Google Play Uygulaması, kullancıların kendisinde bulunan kişisel bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

Sıcak Gündem Google Play Uygulaması, başka sitelere link verebilir ve/veya başka siteler üzerinden Sıcak Gündem Google Play Uygulaması'na bağlantı kurma imkanı tanıyabilir. Sıcak Gündem Google Play Uygulaması, bu linklerin bağlantılarının güvenli olması konusunda yükümlülüğü kabul etmekte, akdi durumlarda kullanıcılarını uyarmayı taahhüt etmektedir.

 

Bilgi Talep Etme

 

Okuyucular veya kullanıcılar, Nutuk'dan kendisine ait hangi verilerin hangi amaçla kullanıldığının bilgilendirmesini talep edebilir ve Nutuk kendisinden beklenilecek en kısa süre zarfında ve yasal süreleri geçmeyecek şekilde gerekli bilgilendirmeyi taahhüt eder. Okuyucu veya kullanıcılar, gerekli hallerde ya da lüzum üzerine bilgi edinmek amacıyla info@cycajans.com adresinden başvuruda bulunabilir.

Sıcak Gündem Google Play Uygulaması gizlilik politikası, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değiştirebilir veyahut da yenileyebilir. Bu değişiklikler, uygulamaya konulduğu tarihten itibaren yeni tarihi ile birlikte gizlilik politikası içinde yayınlanır.

 

Privacy Policy

 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to goverment bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within thenutuk.com.tr However, sometimes the sicakgundem.net uses third parties to process your information.

sicakgundem.net requires these third parties to comply strictly with its instrructions and the nutuk.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sicakgundem.net we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you night tell us who you are, how we can you and what you think of the sicakgundem.net and its services. When you use sicakgundem.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sicakgundem.net cookies section of our full Privacy Policy.YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
GÜNLÜK BURÇ
NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI